Nazwa forum

Opis forum


  • Index
  •  » gra
  •  » Analiza Detektywa JBareza

#1 2009-01-12 01:18:43

JBarez

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 75
Punktów :   

Analiza Detektywa JBareza

Zacznijmy może od wstępu - jestem detektywem który w tej edycji dał potwornie dupy. Starałem się subtelnie wam zwrócić uwagę na pewne szczegóły niestety zawsze pozostawaliście ślepi a ja nie mogłem się ujawnić. Niestety ciągle się łudziłem,że przesunięcie swojego ujawnienia może nam pomóc. Dlaczego nie mogłem się ujawnić?

el Jarek w testamencie napisał:

[niebo]Wow. Mafia wyszła na mega kurwie. Niegrzeczni mafiozi. Pozdrawiam. Do następnej edycji. :] [/niebo]

dwie rzeczy:

"Mafia wyszła na mega kurwie" - czyli prawdopodobnie el Jarek miał role, a,że ja jestem detektywem wiedziałem już,że może być księdzem, co dodatkowo sugeruje użycie [niebo].

Szczęśliwie dzisiaj odkryłem drugiego mafioze, może przejdźmy do konkretów.

Sprawdzałem po kolei:
-Cyfra(niewinny)(Dead)
-Leszczu(niewinny)(Dead)
-Paczi(niewinny)(Dead)
-Ruuf(winny)
-idziol(niewinny)
-Cristiano_Krasnaldo(winny)

Nie posłuchaliście mnie gdy pisałem,że Leszczu i Kamior są niewinni, podobnie później gdy nadawałem na Ruufa.Tak wiem,że tej gry już nie wygramy, ale zachowajmy chociaż twarz, zabijmy dwóch-trzech mafiozów chociaż...

Najpierw Ruuf, potem Cristiano_Krasnaldo.

----------------------------------------------------
Pytanie co dalej?

W dalszym kręgu mamy dwójke Shokugyou i Wrex- dwaj zupełnie nierzucający się w oczy osobnicy.

Zajmijmy sie najpierw Wrexem:
głosowania:Cyfra,Kamior,Kamior,geniasms,rothen

Wrex najpierw lokuje na Cyfrze głos(bezpiecznie, gracz o jako takiej renomie z poprzedniej edycji nei zginie w pierwszym głosowaniu), potem zaś bezpiecznie na uznanego za debila kamiora, a w końcu okazuje się,że zagrożony jest Ruuf który całkiem prawdopodobne,że jest w mafii. Co robi Wrex? ni stąd i zowąd pisze,że zagłosuje na gieniasms. Dlaczego? Czyżby kolega był zagrożony? Należy więc szukać wśród tych co w 4 glosowaniu byli zagrożeni czyli Ruuf, Rothen i Koziolek. Jak wiemy winny jest Ruuf więc właśnie o jego obronę mogło chodzić. Z jego postów nic kompletnie nei wynika - pomocny miastu to on nie jest, ciekawe dlaczego?
----------------------------------------------------
Dalej Shokugyou:
głosowania:minusek,koziolek,koziolek,koziolek,koziolek

Jego posty to parodia gry. Historyjki 2 zdaniowe, poza tym praktycznie zero typów. Zagłosował na nieiwnnego minuska i prawdopodobnie(o czym w dalszej częsci) koziolka którego się trzyma do tej pory. Rozumiem i pochwalam trzymanie sie swoich typó,ale jesli ofiara(koziolek) jest od jakiegoś czasu podejrzana, a jednoczesnie są lepsi kandydaci do śmierci to głosowanie na nią jest świetnym pomysłem by się ukryć. Łącząc jego glosowania z postami miało nam wyjść,że to debil totalny na którego nie warto zwracać uwagę. Czyżby taka typowa gra mafiozy którego jedynym celem jest przetrwanie w grze?
----------------------------------------------------

kielczak napisał:

kielczak siedział nad szklaną kulą, zastanawiając się, czemu już kilka osób przesądziło winę Cristiano_Krasnaldo...
Może to ja coś przegapiłem? - zastanawiał się.

A o Krasnalu... napisała jedna osoba. kielczak. Kolejny mocny kandydat.
----------------------------------------------------
Warto byłoby też pomyśleć o xfactorze którego nie sprawdziłem ale gra jak amatorski mafiozo. Podejrzenia gieniasms i moje zbywa szybko. Jego glosowania to jak już wspominałem - bezpiecznie na Jarka, 2 niewinne trupy i Ruuf. Pytanie czy ostatni głos go nie oczyszcza? Jasne,że nie! Ruuf jest tym mafiozo który w każdej chwili od paru dni może odpaść, głos na prawie zdekonspirowanego 'kolegę' może oczyścić. O czym będę jednak mówił za chwile - najlepszą taktyką mafii jest zajmowanie zupełnie różnych strategii by miasto potem nie połączyło ich ze sobą. xfactor 'oczyszcza się' zabijając Ruufa któego mafia już przeznaczyła na rzeź, a jednocześnie Wrex go broni bez ogródek co jest świetnym pomysłem. xfactora odpuścimy bo głosował na Ruufa a Wrexa gdyż to byłoby zbyt oczywiste,że mafiozo broni mafioza.


Teraz kto jest niewinny?

Z całą pewnością Idziol, Kto jeszcze?

-Koziolek - cholernie rzuca się w oczy, pisze dużo, naprawdę z sensem i stara się tak jak nowicjusz. 90 % niewinny
-Pixik, Vanilek - mafia naprowadza nas opisami na samych niewinnych. Wiem ryzykowna to teza ale zwróćcie uwagę na sytuacje z mordu kaciusia. geniasms sie odzywa, ginie kacius. A opis... miał wsypywać właśnie kaciusia. Spójrzcie na początek i "Cantello", tylko kacius tak napisał.... Jasne więc,że ofiara została zmieniona tuż przed mordem. Ktoś mówił,że opis przypomina mu el Jarka(niewinny), Ice-X'a próbowali zaś nieudolnie wrobić
-Ice-X - na 100 % niewinny, mafia niezdarnie próbowała go podrobić.
Przy szukaniu winnych może być przydatny post Ruufa:

Ruuf napisał:

moje typy:
idziol91
fcbkoziołek
Rothen
madritistaxD
Vanilek
Paczi
____________
(kolejność bez znaczenia)

Tu mógł zakamuflować jednego mafioze - jeśli już ktos z nich to bez wątpienia należy obserwować madritistaxD

Podsumujmy:
1.Ruuf
2.Cristiano_Krasnaldo
to pewniki, a potem proponuje tak:
3.Wrex
4.Shogakyou
5.xfactor
.Kielczak - ma bana, zapewne w końcu odpadnie za pasywność, ma bardzo utrudnione granie. Jak jest winny - gramy dalej, niewinny(oby nie!) to miasto przegrywa


Tak powinniśmy iść, zapewne tej gry nie wygramy już(to niemal gra w totka ustrzelić ich 6-7[scenariusz,że ubili jednego nie jest niemożliwy] po kolei) niemniej walczcie do końca. Po tym poście pewne jest,że ja idę następny do odstrzału, bywa - traktujcie ten post jako mój testament, trzymam kciuki,że wyjebiemy chociaż połowę mafii

Pamiętajcie - musimy działać zgodnie teraz i podejmować wspólne. Jak porozdzielamy głosy to już po nas - mamy tylko 2 głosy przewagi nad nimi.
1.Musiałem dać 50 % naszych w podejrzeniach żeby w razie zaasekurować nas jeśliby detektyw dalej żył.
2.Zmieniłem xfactora na ruufa gdyż jeśli cyfra był detektywem to z pewnością powiedziałby to bratu po śmierci. A 2 niewinnych dopierdalających się do mnie nam nie potrzeba.
3.Krasnaldo - poczekaj na reakcje Ruufa i ... staraj się zając podobną linie obrony jak on.
4.Wszystko przy założeniu,że zginie Rothen
5.Kielczak, broń boże nie waż się mi pisać do Philipa czy NW żeby wkleili Ci posta.
6.Na kogo głosujemy potem wszyscy razem? 6-7 głosów dostanie Ruuf, 1-2 głosy Ja, a nasze kto? Idziol?
7.Po moim poście - czkeacie na pierwszy post popierający, potem niech Natan, Jaff i ewentualnei Vanilek zaczną mnie popierać.

Offline

 

#2 2009-01-13 10:12:12

Pfaff

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 69
Punktów :   

Re: Analiza Detektywa JBareza

o kurwa. to ma sens! wszyscy na ruufa,

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#3 2009-01-13 15:18:05

NatanD.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 37
Punktów :   

Re: Analiza Detektywa JBareza

Taki szczególik. Kto stowrzył fikcyjne konto JBareza? Daedalus?
Podszywając się pod JBareza, napisał, że jest detektywem. Czy to nie będzie podejrzane, że JBarez przyznaje się, że jest detektywem?

Offline

 

#4 2009-01-13 15:25:41

JBarez

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 75
Punktów :   

Re: Analiza Detektywa JBareza

Natan - Różnica między nim a mna polega na tym,że on podał 3/4 nicki randomowe a ja zrobiłem dość potężną analize i wytłumacze sie łatwo dlaczego tyle czasu siedziałem cicho Spokojna głowa. Miasto jest w desperacji ;d

Offline

 
  • Index
  •  » gra
  •  » Analiza Detektywa JBareza

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl