Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-01-06 19:32:33

Pfaff

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 69
Punktów :   

3

zapraszając nieśmiało do wątku z dyskusją zapytowywuję, kto się podejmie ew. produkcji zbrodniczego opisu.

Offline

 

#2 2009-01-06 19:48:18

kielczak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 74
Punktów :   

Re: 3

XXX miał nadzieje, że nadchodzący dzien okaże sie dla niego spokojny.Tylko to mu bowiem pozostało - nadzieja.Być może przeczuwał złowrogie fatum, które krąży wokół niego, ale mimo niego opuścil swój dom, swoje schronienie.Przechadzając się spotkał swojego - a przynajmniej tak mu się wydawało - przyjaciela.Poszli razem nad cmentarz, nad grób ich wspólnego znajomego.
    Gdy dotarli, gdy stanęli przy nim, XXX zauważył cos dziwnego.Nieopodal, znajdowała się sporej wielkości dziura w ziemi.Chciał o to spytać przyjaciela, lecz nie zdążyl.Z zadziwiającą gracją i precyzją, ktoś założył na jego głowę kaptur.Jego niedawny przyjaciel zakleił przez kaptur usta i nos taśmą klejącą.XXX nie mógł wydać z siebie ani jednego dźwięku.We dwóch zaciągnęli go do wcześniej zauważonej dziury w ziemi.Teraz miała sie stać jego grobem. Brutalnie wepchnięty, spadł dwa metry w dół.Już wtedy nie żył. Zabójcy nie przejmowali sie tym jednak i sięgnęli po łopaty.Po kilku minutach było po wszystkim.Namalowali na ziemi kilka liter, po czym spokojnie odeszli.
     Nikt ich nie widział, ani nie słyszal.

Ostatnio edytowany przez kielczak (2009-01-06 20:14:04)

Offline

 

#3 2009-01-06 19:52:31

Pfaff

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 69
Punktów :   

Re: 3

dobre jest. aby znowu spróbować skierować podejrzenia na kogoś (tym razem na ice-x), wymaż spacje między kropkami (np. Wstałem poszedłem.A bardzo mi się nie chciało) i czasem jak masz 'ć' na końcu wyrazu, to zamień na zwykłe 'c', pozjadaj czasem ogonki (nie wszędzie, gdzieniegdzie) etc.

Ostatnio edytowany przez Pfaff (2009-01-06 19:53:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl